drukarnia tekstylna eliteprint
Strona główna /

Kim jesteśmy?

20 lat na rynku

Działamy nieprzerwanie od 2000 roku, przez cały ten czas nieustannie rozwijając się i wyznaczając trendy w branży. Przez te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które codziennie przekuwamy na grunt biznesowy – każdemu z naszych klientów dostarczając doskonałe i nowoczesne rozwiązania.

fashion

home

sport

druk na sukience

Zadzwoń do nas

Jak pracujemy?

Setki zadowolonych klientów

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów – małych, średnich, jak i naprawdę dużych firm. Każdego z nich łączy jedno – satysfakcja i zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

Partnerskie podejście

Cechuje nas elastyczność oraz zrozumienie potrzeb klientów. Dlatego, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do konkretnych preferencji i oczekiwań.

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania

Aby zapewnić najlepszą jakość usług, korzystamy tylko ze sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Nie zapominamy przy tym o ochronie środowiska naturalnego. Albowiem w naszej firmie stawiamy wyłącznie na ekologiczne surowce.

Kadra

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, dla których design, wzornictwo czy tkaniny to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. To dzięki zaangażowaniu tylu wspaniałych osób zapewniamy rozwiązania na tak wysokim poziomie.
Elite WorldPrint
95-054 Wola Zaradzyńska
ul. Mjr Hubala 108