drukarnia tekstylna eliteprint
Strona główna /

Kim jesteśmy?

20 lat na rynku

Działamy nieprzerwanie od 2000 roku, przez cały ten czas nieustannie rozwijając się i wyznaczając trendy w branży. Przez te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które codziennie przekuwamy na grunt biznesowy – każdemu z naszych klientów dostarczając doskonałe i nowoczesne rozwiązania.

fashion

home

sport

druk na sukience

Zadzwoń do nas

Jak pracujemy?

Setki zadowolonych klientów

Dotychczas mieliśmy przyjemność pracować dla wielu klientów – małych, średnich, jak i naprawdę dużych firm. Każdego z nich łączy jedno – satysfakcja i zadowolenie z wykonanej przez nas pracy.

Partnerskie podejście

Cechuje nas elastyczność oraz zrozumienie potrzeb klientów. Dlatego, do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do konkretnych preferencji i oczekiwań.

Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania

Aby zapewnić najlepszą jakość usług, korzystamy tylko ze sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Nie zapominamy przy tym o ochronie środowiska naturalnego. Albowiem w naszej firmie stawiamy wyłącznie na ekologiczne surowce.

Kadra

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, dla których design, wzornictwo czy tkaniny to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. To dzięki zaangażowaniu tylu wspaniałych osób zapewniamy rozwiązania na tak wysokim poziomie.
Drukarnia sublimacyjna
Elite WorldPrint
95-054 Wola Zaradzyńska
ul. Mjr Hubala 108